Áruházaink 2023.10.23. Hétőn ZÁRVA tartanak.

Tekintsd meg kiemelt ajánlatainkat!

.

VASÁRNAPI VILLÁMAJÁNLAT: CSUKLÓKAROS NAPELLENZŐ

VEGYÉL RÉSZT NYEREMÉNYJÁTÉKUNKON!

INTEX PRISMA RONDO - fémvázas medence (Ø549x122cm)

Cikkszám
27859353
  • Stabil, fémvázas kivitel
  • Gyors és egyszerű szerelés
  • Biztonsági létra max. 136 kg
  • Nagy szakítószilárdságú PVC-szövet
  • Hydro Aeration technológia: nagy légbefúvás
Szállítási információ

Rakodást nem tartalmaz. Szállítási idő, a rendelés leadását követően, telefonos egyeztetés alapján. A végösszeg nem tartalmazza az esetleges göngyöleg betétdíját!

249 990 Ft
 
  Készlet Elérhetőség
Raktár Csepel 0 Nem elérhető
Szigetszentmiklós 1 Szakáruházunkban
Maglód 5 Készleten
Dunakeszi 0 Nem elérhető

A könnyen összeállítható, hosszú élettartamú, fémvázas INTEX PRISMA RONDO medence felfrissülést és jó hangulatot garantál az egész családnak a nyári hőségben.

A 0,51 mm-es alsó rétegvastagság, a 0,64 mm-es falvastagság és az erős, porszórt acélváz magas stabilitást garantál.

A tartozékok részét képező biztonsági létra kényelmes be- és kilépést tesz lehetővé.

A létra külső oldalán található 2 pillanatzár segítségével egyszerűen és gyorsan eltávolítható vagy felhajtható a létra másik fele, így a gyerekek felügyelet nélkül nem tudnak a medencébe mászni.

Az optimális szűrésről a papírszűrős vízforgató berendezés gondoskodik, mely a medence vizét a papír szűrőbetéten keresztül forgatja át, majd a vízben lévő szennyeződések a szűrőn fennakadnak, az átszűrt víz pedig visszakerül a medencébe.

A Hydro Aeration technológia (nagy légbefúvás) javítja a medencevíz keringetését, szűrését, a víz tisztaságát és a levegő minőségét.

A medence nem téliesíthető, a nyári szezon végén szétszedett, száraz állapotában, fagymentes helyen tárolandó!

Leírás megjelenítése Leírás elrejtése
Szállítási hosszúság (cm)
64,00
Szállítási szélesség (cm)
58,00
Szállítási magasság (cm)
130,50
Szállítási súly (kg)
102,00
Régi cikkszám
27859353
átmérő (cm)
549
szélesség (cm)
549
hossz (cm)
549
magasság (cm)
122
súly (kg)
90
tartozékok
biztonsági létra, vízforgató,medence alátét és takaró fólia
alakja
kerek
medencetest anyaga
PVC
vízforgatót tartalmaz
igen
vízforgató teljesítménye (L/h)
5678
váz anyaga
acél
víztérfogat (L)
24311
vízforgató típusa
papírszűrős
Termék típusa
medence - fémvázas
Márka
INTEX
Termékjellemző
medence - vízforgatóval,létrával
Termékcsalád
PRISMA RONDO
kötelező jótállás (év)
2

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.)
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:

  • A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé).
  • A 10.000 forintot elérő, de 250.000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás időtartama (10.000 Ft - 250.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nem vonatkozik jótállási kötelezettség.

A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Nem érkezett még kérdés ehhez a termékhez.

Kérdezzen az eladótól

* kitöltése kötelező