Az EINHELL akkus láncfűrész GP-PS 18/20 Li kompakt és hatékony eszköz a kertben végzett precíziós vágási feladatokhoz, különösen faápolási munkákhoz és ágak eltávolításához. A könnyen kezelhető kialakítás és a vezeték nélküli működés nagy szabadságot biztosít a használat során. Az akkus láncfűrészt korszerű szénkefe nélküli motor hajtja, amely a hagyományos motorokhoz képest nagyobb teljesítményt, hosszabb üzemidőt és hosszabb élettartamot kínál. A 20 cm-es ProCut vezetőlemez és a 15 cm-es vágáshossz tiszta és pontos vágást biztosít, míg a 8 m/s láncsebesség gyors és hatékony munkavégzést tesz lehetővé.
A készülék használata során a biztonság és a kényelem kiemelt szerepet kap. A visszarúgás elleni védelem és a kézvédő segíti a biztonságos munkavégzést, míg a szerszám nélküli láncfeszítés gyors és egyszerű karbantartást biztosít. Az automatikus lánckenés hozzájárul a lánc egyenletes működéséhez és a hosszabb élettartamhoz. Kompakt méretének köszönhetően a láncfűrész különösen jól használható metszési munkákhoz, kisebb faanyagok darabolásához vagy kertgondozási feladatokhoz.
Főbb jellemzők
- Szénkefe nélküli motor – Nagyobb teljesítményt és hosszabb üzemidőt biztosít
- 20 cm-es vezetőlemez – 15 cm vágáshossz a precíz metszési munkákhoz
- 8 m/s láncsebesség – Gyors és tiszta vágási eredmények
- Szerszám nélküli láncfeszítés – Egyszerű és gyors karbantartás
- Visszarúgás elleni védelem – Növeli a biztonságos használatot
Az eszköz az Einhell Power X-Change 18 V akkumulátoros rendszer része, amelyben egyetlen akkumulátor több mint 300 különböző Einhell készülékkel kompatibilis. A láncfűrész akkumulátor és töltő nélkül kerül forgalomba, így ideális kiegészítője lehet a már meglévő Power X-Change rendszernek. A kompakt kialakítás, a precíz vágási teljesítmény és a megbízható technológia praktikus választássá teszi a mindennapi kerti munkákhoz.
Akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!