SZAKELADÓ - SZERSZÁMOSZTÁLY

A BAUHAUS-filozófia súlypontjai: szakmai tudás, magas színvonalú vevőszolgálat és tanácsadás.

Cégünk a „Csináld magad!” üzletágban több mint 270 szakáruházat működtet. Azon európai vállalkozások közé tartozik, amely állandó növekedésre képes.

Szigetszentmiklósi szakáruházunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Szerszámosztály-szakeladó

Feladatok:

Tanácsadás a Vásárlók számára

Áru rendelése

Reklamáció kezelése

Szakmai elvárások:

szerszámok, gépek ismerete

kiskereskedelemben szerzett tapasztalat

Egyéb elvárások:

Vevőorientáltság

Jó kommunikációs készség

Meggyőző fellépés

Empátia

Amit kínálunk:

Kezdő elérhető bruttó fizetés pótlékokkal együtt: 430.000 Ft

Szakmai képzések (pl. targoncavezetői jogosítvány, áruismeret elsajátítása, árugazdálkodási rendszer megismerése)

A kormányrendelet előírása esetén tömegközlekedéssel történő munkába járás költségének 86%-os térítése, autóval történő munkába járás költségtérítése: 15 Ft/km

Fiatalos munkahelyi légkör

Rugalmas, alakítható munkaidő-beosztás

Stabil, megbízható, nagy múltú vállalati háttér

Munkahelyi extrák:

Zuhanyzási lehetőség

Kerékpártároló

Ingyenes parkoló

Kezdés: Azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Városkert utca 1.

M0 Szigetszentmiklósi lehajtó mellett, (Csepel és Szigetszentmiklós határán), tömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető

Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk pályázatát az Ön által megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi címre:

 e-mail: aruhazvezeto.nl721@bauhaus.hu