SZAKELADÓ - ÉPÍTŐANYAG-OSZTÁLY

A BAUHAUS-filozófia súlypontjai: szakmai tudás, magas színvonalú vevőszolgálat és tanácsadás.

Cégünk a „Csináld magad!” üzletágban több mint 270 szakáruházat működtet. Azon európai vállalkozások közé tartozik, amely állandó növekedésre képes.

Szigetszentmiklósi szakáruházunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Építőanyagosztály-szakeladó

Feladatok:

Tanácsadás a Vásárlók számára

Áru rendelése

Reklamáció kezelése

Szakmai elvárások:

Targoncavezetői jogosítvány

Építőanyag-kiskereskedelemben szerzett tapasztalat előny

Egyéb elvárások:

Vevőorientáltság

Jó kommunikációs készség

Meggyőző fellépés

Empátia

Amit kínálunk:

Kezdő elérhető bruttó fizetés pótlékokkal együtt: 430.000 Ft

Szakmai képzések (pl. áruismeret elsajátítása, árugazdálkodási rendszer megismerése)

A kormányrendelet előírása esetén tömegközlekedéssel történő munkába járás költségének 86%-os térítése, autóval történő munkába járás költségtérítése: 15 Ft/km

Fiatalos munkahelyi légkör

Rugalmas, alakítható munkaidő-beosztás

Stabil, megbízható, nagy múltú vállalati háttér

Munkahelyi extrák:

Zuhanyzási lehetőség

Kerékpártároló

Ingyenes parkoló

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Városkert utca 1.

M0 Szigetszentmiklósi lehajtó mellett, (Csepel és Szigetszentmiklós határán), tömegközlekedéssel és autóval is könnyen megközelíthető

Kezdés:

Azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk pályázatát az Ön által megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: aruhazvezeto.nl721@bauhaus.hu